Abёcё–ja për parashkollorë : libri i programit prёgatitor parashkollor

Abёcё–ja për parashkollorë : libri i programit prёgatitor parashkollor

Аутор: Shkëlzen Limani
Илустратор: Младен Анђелковић, Јакша Лакићевић

Узраст:

Формат: 21 x 29,7 cm
Број страна: 104 стр.
Повез: меки повез, пун колор
Писмо: латиница
Година издања: 2024
ISBN: 978-86-529-1249-0
Продајна шифра: ABCalb

Abёcё–ja për parashkollorë : libri i programit prёgatitor parashkollor

Shkëlzen Limani

Para jush është libri për fëmijët e moshës parashkollore (5-7 vjeç) që është i pasur me ilustrime për arritjen e zhvillimit të gjithanshëm të fëmijëve.

Pasi fëmija ta ketë plotësuar këtë materjal, ruajeni atë dhe do ta kuptoni ecurinë e zhvillimit dhe përparimin e fëmijës tuaj. Me dëshirën e mire që ky material të jetë pjesë e përvojave tuaja pozitive që shoqërojnë procesin e të nxënit të fëmijëve, ju urojmë suksese.

*Abeceda za predškolce na albanskom jeziku

Категорије:

Прелистајте књигу

Редовна цена:

1200.00 дин.


Додај у корпу Помоћ при куповини

Коментари

Тренутно нема коментара
Будите први који ће оставити свој коментар.

Пријавите се да бисте поставили свој коментарОд истог аутора


Последње погледано


Корисни линкови

banka intesa